Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçimiz,

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr.Fulya Gülergün’e ait bu web sitesinde bahsedilen ya da listenen hastalık tanı yöntemlerinin, tıbbi uygulamaların ve tedavi yöntemlerinin bütünüyle hepsinin Uzm.Dr.Fulya Gülergün’ün Ofisinde, Kliniğinde ya da Muayenehanesinde yapılan uygulamalar olduğu anlamı çıkarılamaz.  

Bazı hastalık tanı yöntemlerinin, tıbbi uygulamaların ya da tedavi yöntemlerinin fotoğrafları veya bilgileri, web sitesi ziyaretçilerini genel bilgilendirme amaçlı bu web sitesine eklenmiştir.

Yine bu web sitesinde bahsedilen hastalık tanı yöntemleri, tıbbi uygulamalar ya da tedavi yöntemleri hiçbir şekilde hekimlere, sağlık çalışanlarına veya bireylere herhangi bir sağlık kuruluşunda ya da evde uygulama için tavsiye niteliğinde değildir ve tavsiye niteliğinde dayanak oluşturmaz.

Uzm.Dr.Fulya Gülergün’ün Ofisinde, Kliniğinde veya  Muayenehanesinde yapılan hiçbir tıbbi uygulamanın ya da tedavi yöntemlerinin, Uzm.Dr.Fulya Gülergün’ün kliniğinin ya da çalıştığı sağlık kuruluşunun ve kullanılan hiçbir makine, teçhizat ya da tıbbi materyalin tanıtımı veya reklamı niteliğinde değildir.

Bu web sitesinin ziyaretçileri bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Saygılarımızla,

Uzm.Dr. Fulya Gülergün


Mesaj Gönder
Hemen Ara